DRE – Nowa edycja katalogu drzwi 2021


1 kwietnia 2021

Z dniem 1 kwietnia 2021 roku zaktualizowana została oferta produktowa DRE , co wiąże się z wprowadzeniem nowej edycji katalogu. Wydanie 1/2021 katalogu zawiera szereg nowości produktowych oraz korektę cenową, która będzie obowiązywała od 01 kwietnia 2021.

Wraz z wprowadzeniem nowej edycji katalogu, zaprezentowane zostały nowe modele drzwi.

Kolekcja drzwi płytowych WOOD wykonana w technologii DRE-Print, która umożliwia nanoszenie wysokiej jakości nadruku cyfrowego na konstrukcję skrzydła. Kolekcja opiera się na czterech wzorach ułożenia grafiki dębowej okleiny w trzech wariantach wybarwień.
Powierzchnia skrzydła i wydruku została zabezpieczona lakierem matowym.
Ościeżnica wykonana jest także w technologii DRE-PRINT i DRE-FORMING, w pełnym zadruku cyfrowym w dekorze skrzydła i zabezpieczona lakierem matowym.

Dziecięcy pokój z drzwiami, na których rybka mini mini zaprasza nas do środka lub pokój nastolatka zamykany drzwiami jak w statku kosmicznym. Wszystkie te wzory i wiele innych mogą Państwo znaleźć w kolekcji GRAFI, którą rozszerzono o kolejne 16 wzorów
grafik. W kolekcji dodatkowo można wybrać typ lakieru jakim zostanie pokryte skrzydło i ościeżnica. Do wyboru jest lakier POŁYSKOWY i MATOWY.

SEMI to kolekcja drzwi ramowych, w której zastosowano połączenie okleiny matowej z lakierem połyskowym. Środkowe ramiaki zostały polakierowane na wysoki połysk, natomiast pionowe oraz skrajne poziome zostały pokryte folią matową DRE-Cell (czarna mat, biała
mat). Ościeżnice wykonane są w folii matowej.

Estra to klasyczny wzór drzwi ramowych w połączeniu z matowymi okleinami DRE-Cell oraz bielą alpejską folii Finish. W kolekcji zastosowano płyciny płaskie o grubości 16 mm oraz nowe dwa dekory, JASNA SZARA MAT i BIEL ALPEJSKA.

W grupie oklein DRE-Cell dodano nową okleinę Dąb Evoke, która się charakteryzuje realistycznym rysunkiem dębowego drewna oraz głęboką strukturą.